HES Academy
to my

Hes academy to ludzie, dla których świat sportu, treningu fitness i rehabilitacji nie ma tajemnic

Chętnie dzielimy się Naszą wiedzą i jesteśmy przekonani, że rozwój fizyczny jest równie ważny jak rozwój umysłowy. Każdy z Nas jest inny, dlatego Nasze podejście jest rownież nieszablonowe. Głosimy świadomy fitness i motywujemy ludzi do pracy nad sobą w czterech wymiarach: umysł , ciało, odżywianie, regeneracja.

Dzięki nam krok po kroku, dzień po dniu, stajesz się lepszą wersją samego Siebie. Pasja, wizja, misja, zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm to główne zasady pracy jakim hołdujemy! Odwiedź nasze centrum HES Academy i przekonaj się na własnej skórze jakie możliwości stoją przed Tobą otworem.

Twórcy HES Academy

Dogodne lokalizacje

Zostań partnerem HES Concept

HEC Concept to komercyjna usługa konsultingowa, ale również wykonawcza. Bazując na doświadczeniu trenerskim HES Academy, współpracy z producentem sprzętu firmy HES oraz prowadzeniu własnych klubów CrossFit Wrocław, HES Box Leśnica oferujemy nasz flagowy produkt Concept Cross, czyli połączenie boxa crossowego z elementami tradycyjnej siłowni. Umożliwia on realizację treningów bazujących na najnowszych koncepcjach funkcjonalnych z wykorzystaniem dedykowanego sprzętu. Oprócz projektu siłowni zapewniamy szkolenia na temat wszystkich aspektów jego wdrożenia i funkcjonowania. Będziesz miał możliwość tworzenia oferty dla początkujących sportowców oraz profesjonalistów.

Wspólna misja

Wszechstronna wiedza

Wszechstronny rozwój

Dołącz do nas
już dziś!

Nasi partnerzy

Medkonsulting
Ślężak Team
Wyższa szkoła zarządzania i coachigu
Stara Garbarnia
Manufaktura smaku
Kosendiak
Zamknij

Im dłużej czekasz na przyszłość, tym będzie krótsza